مشاوره رایگان :

تهیه بکاپ Backup در هاست لینوکس در دایرکت ادمین

تهیه بکاپ Backup در هاست لینوکس در دایرکت ادمین

آموزش تهیه بکاپ Backup در هاست لینوکس در دایرکت ادمین

شما میتوانید وارد آدرس http://yourdomainname:2222 برای وارد شدن به کنترل پنل هاست خود استفاده کنید توجه داشته باشید که به جای yourdomainname نام دامنه خود را وارد کنید. سپس از Account Management گزینه Create/Restore Backups را انتخاب کنید و در قسمت Backup All Domains مواردی که میخواهید را تیک زده و برای تهیه بکاپ Backup در هاست لینوکس در دایرکت ادمین روی گزینه Create Backup کلیک کنید.

برای ریستور کردن آن وارد کنترل پنل هاست خود شوید از قسمت Account Management گزینه Create/Restore Backups را انتخاب کنید. سپس در قسمت Select a File to Restore یک ایتم از بکاپ هایی که در هاست خود دارید انتخاب کرده و روی گزینه Select Restore Options کلیک کنید . اکنون مواردی که میخواهید را برای ریستور انتخاب کرده و سپس گزینه Restore selected Items را انتخاب کنید و صبر کنید تا فرایند restore انجام شود.

برای دانلود کردن فایل بکاپ وارد کنترل پنل هاست خود شده سپس وارد http://yourdomainname:2222/CMD_FILE_MANAGER/backups شوید و از لیستی که مشاهده میکنید فایل بکاپ خود را داینلود کنید.

 

 

برای بکاپ گرفتن از بانک اطلاعاتی نیز وارد کنترل پنل هاست خود شوید و Mysql Management را انتخاب کنید و برای دانلود کردن هر کدام از آن ها میتوانید از ستون  Download Backup روی دانلود کلیک کنید.