لایسنس WHMSonic

لایسنس WHMSonic وب پویان با نصب آسان و سریع و قابلیت آپدیت دقیقا مانند لایسنس اصلی WHMSonic عمل کرده و تمامی نیازهای هاستینگ شما را رفع خواهد کرد.
لایسنس WHMSonic

خرید لایسنس WHMSonic

1
29,000
تومان
ماهیانه
پشتیبانی دارد
مناسب برای WHM / cPanel
قابلیت آپدیت دارد
فعالسازی آنلاین دارد
هزینه راه اندازی ندارد
سفارش

WHMCSonic چیست؟

WHMSonic یک پلاگین سی پنل است.با نصب پلاگین WHMSonic به سادگی می توانید از امکاناتی مانند رادیو آنلاین و یا استریم و DJ خودکار و حتی ریسلر رادیو استفاده کنید.WHMSonic سه پنل دارد، یکی مخصوص مدیر سایت، یکی خصوص ریسلر های رادیو اینترنتی شما و دیگری مخصوص کلاینت های شما.

خرید لایسنس WHMSonic

برای استفاده از WHMSonic باید لایسنس آن را تهیه کنید.لایسنس اورجینال WHMSonic به صورت ماهانه سالانه و لایف تایم ارائه می شود.متاسفانه تهیه لایسنس اورجینال برای کاربران ایرانی همیشه با دشواری هایی همراه بوده. فارغ از مسیله قیمت دلار مشکل پرداخت های ارزی همیشه وجود داشته است.ما در وب پویان لایسنس های نال شده WHMSonic را با قیمت بسیار پایین و با همان کارایی لایسنس اورجینال به شما ارائه می دهیم.

لایسنس WHMSonic ارزان

لایسنس ارزان WHMSonic ارائه شده توسط وب پویان از نظر عملکرد هیچ تفاوتی با لایسنس اورجینال آن ندارد.با نصب WHMSonic می توانید از امکانات زیاد آن بهره ببرید که تعدادی از آن ها عبارت اند از:<ul><li>پشتیبانی از سه سیستم رادیویی متفاوت</li><li>مدیریت ساده آکانت های کاربران رادیو اینترنتی</li><li>هماهنگی با ماژول های متداول مدیریت فاکتور ها و پرداخت ها</li><li>مدیریت سوالات متداول</li><li>امکان اعمال محدودیت ها، پشتیبانی از هشت زبان مختلف و ...</li></ul>لازم به ذکر است که لایسنس های ارائه شده توسط وب پویان برای سال ها استفاده و تست شده اند و هیچ تاثیری بر امنیت سرور های شما ندارند.