لایسنس لایت اسپید

لایسنس لایت اسپید وب پویان با نصب آسان و سریع و قابلیت آپدیت دقیقا مانند لایسنس اصلی لایت اسپید عمل کرده و تمامی نیازهای هاستینگ شما را رفع خواهد کرد.
لایسنس لایت اسپید

خرید لایسنس لایت اسپید

1
58,000
تومان
ماهیانه
پشتیبانی دارد
مناسب برای سرور اختصاصی و مجازی
قابلیت آپدیت دارد
فعالسازی آنلاین دارد
هزینه راه اندازی 290,000 تومان
سفارش
2
127,000
تومان
ماهیانه
پشتیبانی دارد
مناسب برای سرور اختصاصی و مجازی
قابلیت آپدیت دارد
فعالسازی آنلاین دارد
هزینه راه اندازی 290,000 تومان
سفارش

لایت اسپید چیست؟

لایت اسپید یک وب سرور بسیار محبوب و بهینه می باشد. وب سرور ها برای پردازش درخواست های تحت وب که به سمت سرور مجازی یا سرور اختصاصی شما ارسال می شوند استفاده می شوند.وب سرور هایی مانند Nginx و Apache به صورت رایگان عرضه و ارائه می شوند اما برای استفاده از لایت اسپید باید لایسنس آن تهیه شود.لایت اسپید در بعضی مواقع می تواند تا شش برابر کارایی بهتری نسبت به آپاچی داشته باشد.لایسنس لایت اسپید در نسخه های مختلفی ارائه می شود که تفاوت عمده ان ها در میزان منابعی است که می توانند به خود ارائه دهند.به عنوان مثال در نسخه Web Host Professional لایتسپید قادر خواهد بود که برای اجرا پردازش های خود و مدیریت درخواست های ورودی و خروجی از دو هسته پردازنده استفاده کند. این به این معنی نیست که سایر پردازنده های سرور شما هدر خواهند رفت. توجه داشته باشید که این به این معنی است که لایتسپید تا دو هسته پردازنده به مدیریت درخواست ها اختصاص خواهد داد که همین میزان برای اکثر وب سایت های با بازدید بالا هم کافی می باشد.

خرید لایسنس لایت اسپید

متاسفانه هزینه های لایسنس های اورجینال لایت اسپید بسیار بالا می باشد. هزینه بالا و نیاز به پرداخت ارزی استفاده از لایسنس های اورجینال را در ایران سخت کرده است.ما در وب پویان پیشنهاد لایسنس های ارزان نال شده لایت اسپید را مید هیم.این لایسنس ها کارایی کاملا شبیه به لایسنس اورجینال را خواهند داشت و بدون هیچ مشکلی بر روی سرور های شما نصب و پیکربندی می شوند.تعدادی از مزایای لایت اسپید عبارت اند از:<ul><li>سرعت بیشتر نسبت به سایر وب سرورها</li><li>باعث عملکرد بهتر PHP خواهد شد</li><li>امنیت بیشتر در مقابل حملات DDOS</li><li>هماهنگی بالا با Apache</li></ul>

لایسنس لایت اسپید ارزان

لایسنس های اورجینال لایت اسپید هزینه های بسیار بالایی دارند.بجز موضوع هزینه مسیله خرید های ارزی هم همیشه برای کاربران ایرانی مطرح بوده است. ما در وب پویان با ارائه لایسنس های ارزان لایت اسپید امکان دسترسی به این وب سرور ارزشمند را برای همه کاربران فراهم کرده ایم.لازم به ذکر است که لایسنس های ارزان لایت اسپید وب پویان هیچ تفاوت عملکردی با لایسنس های اورجینال نداشته و نصب آن ها بر روی سرور های شما هیچ مسیله امنیتی نخواهد داشت.