مشاوره رایگان :

لایسنس لایت اسپید

لایسنس لایت اسپید

خرید لایسنس لایت اسپید

لایسنس لایت اسپید نیز توسط پل سرور ارائه می گردد. با توجه به نیاز کاربران برای خرید لایسنس لایت اسپید، و در خواست های زیاد لایسنس لایت اسپید هم در سایت قرار داده شد. لایت اسپید یک وب سرور تجاری است که سرعت پردازش آن نسبت به آپاچی بسیار بالاتر بوده، و همچنین با کش مناسب باعث شده به انتخاب اول اکثر هاستینگ ها بدل شود.

قیمت لایسنس لایت اسپید

قیمت لایسنس لایت اسپید با توجه به نوع لایسنس که برای سرور مجازی باشد یا اختصاصی و اینکه چند هسته CPU باشد متفاوت است. در حال حاضر لایت اسپید لایسنس های خود را با عنوانهای متفاوت عرضه می کند که زیر به برخی از تفاوت ها اشاره می شود:

 • VPS LSWS: مناسب سرور مجازی با یک هسته CPU و ۲گیگ رم و ۵۰۰ پردازش همزمان و کش انتخابی
 • Ultra VPS LSWS: مناسب سرور مجازی با یک هسته CPU و تا ۸گیگ رم و ۸۰۰ پردازش همزمان و کش انتخابی
 • One-CPU LSWS: مناسب سرور اختصاصی با یک هسته CPU و رم و پردازش همزمان نامحدود و کش انتخابی (مناسب سرور تا ۶ هسته)
 • Two-CPU LSWS: مناسب سرور اختصاصی با دو هسته CPU و رم و پردازش همزمان نامحدود بهمراه کش (مناسب سرور تا ۱۶ هسته)
 • Four-CPU LSWS: مناسب سرور اختصاصی با چهار هسته CPU و رم و پردازش همزمان نامحدود بهمراه کش (مناسب سرور تا ۳۲ هسته)
 • Eight-CPU LSWS: مناسب سرور اختصاصی با هشت هسته CPU و رم و پردازش همزمان نامحدود بهمراه کش (مناسب سرور تا ۶۴ هسته)

 

نکته: منظور از لایسنس مثلا ۴ CPU این است که لایت اسپید از ۴ هسته برای پردازش استفاده می کند، بقیه هسته ها همچنان توسط بقیه سرویس ها مثل PHP و MYSQL قابل استفاده هست. پس در نظر داشته باشید نسخه ۱ هسته برای سرور های تا ۶ هسته مناسب هست. در مورد سرور مجازی بیش از ۸گیگ رم هم می توان از نسخه های ۱ هسته به بالا استفاده کرد.

 

دور زدن لایسنس لایت اسپید

با توجه به قیمت بالای لایسنس لایت اسپید و تحریم بودن ایران، لایسنس لایت اسپید نیز به درخواست کاربران بصورت اشتراکی و با قیمت بسیار پایین عرضه می شود. همانطور که می دانید لایسنس ۲ هسته بصورت رایگان ۱۵ روزه قابل استفاده است و پس از آن باید لایسنس خریداری شود. اما توسط سیستم لایسنس ما این مشکل حل شده و لایسنس ۱۵ روزه باطل نمی شود و می توانید راحت از لایت اسپید لذت ببرید. همچنین امکان ارتقا لایسنس لایت اسپید توسط سیستم ما با لایسنس های بالاتر مثل ۸ هسته هم فراهم هست که بعد از خرید می توانید لایسنس خود را ارتقا دهید.

 

نکاتی در مورد لایسنس اشتراکی (لایسنس نال شده لایت اسپید)

  • بعد از نصب لایسنس اشتراکی در سرور، لایسنس شما بصورت خودکار از سرور های ما تمدید می گردد اما همچنان آپدیت های لایت اسپید از سرور های لایت اسپید دریافت می گردد.
  • سیستم لایسنس پل سرور هیچگونه مشکلی برای سرور شما از نظر لود سرور، مسائل امنیتی یا … ایجاد نخواهد کرد
  • تغییر آی پی لایسنس سه بار (برای هر خرید) قابل انجام است و بصورت اتوماتیک توسط سیستم اعمال می شود بعد از آن هر بار تغییر مازاد ۱۰ هزارتومان هزینه دارد.
  • در صورتی که مایل به تغییر لایسنس به اورجینال هستند ابتدا توسط پشتیبانی اقدام به حذف لایسنس نمایید سپس لایسنس اختصاصی خریداری نمایید.
  • این سیستم بیش از ۲ سال است که فعال است و مشکلی تا بحال مشاهده نشده است

خرید لایسنس لایت اسپید