مشاوره رایگان :

لایسنس cxs

لایسنس cxs

خرید لایسنس CXS

لایسنس cxs برای افزایش امنیت سی پنل نیاز است. cxs مخفف ConfigServer Exploit Scanner (کانفیگ سرور اکسپلویت اسکنر) می باشد. cxs یک پلاگین برای بررسی فایل های سرور و هاست کاربران هست، که با توجه به تنظیمات اعمال شده بصورت زمان بندی شده کلیه فایلها را بررسی می کند. در صورتی که فایلی شامل اطلاعات مخرب باشد آنرا حذف یا قرنطینه می کند. همچنین با اتصال cxs به ftp و وب سرور امکان شناسایی اکسپلویت در زمان آپلود هم فراهم می شود و جلوی آپلود فایل مخرب را می گیرد. cxs بصورت رسمی فقط cPanel را پشتیبانی می کند اما امکان نصب آن روی Directadmin هم هست.

قیمت لایسنس CXS

قیمت لایسنس cxs در سال جدید با افزایش از طرف شرکت ارائه کننده روبرو شد. این لایسنس هم مانند بقیه سرویس ها توسط وب پویان ارائه می شود. هزینه لایسنس cxs یکبار می باشد و بصورت دائمی است. اما هزینه نصب و فعال سازی آن توسط شرکت کانفیگ سرور بصورت جداگانه دریافت می شود و شامل نصب رایگان نمی شود. وب پویان هم خدمات نصب cxs را با قیمت پایین ارائه می دهد.

 

لایسنس CXS ارزان

لایسنس cxs برای دوستانی که هزینه برایشان مهم هست هم توسط وب پویان ارائه میشود. به اینصورت که کاربران می توانند این لایسنس را ماهانه بصورت اشتراکی خریداری نمایند تا نیازی به پرداخت هزینه بالا نداشته باشند.

 

نکاتی در مورد لایسنس اشتراکی (لایسنس CXS با پشتیبانی وب پویان)

    • بعد از نصب لایسنس اشتراکی در سرور، لایسنس شما بصورت خودکار از سرور های ما تمدید می گردد اما همچنان آپدیت های cxs از سرور های cxs دریافت می گردد.
    • سیستم لایسنس وب پویان هیچگونه مشکلی برای سرور شما از نظر لود سرور، مسائل امنیتی یا … ایجاد نخواهد کرد
    • تغییر آی پی لایسنس سه بار (برای هر خرید) قابل انجام است و بصورت اتوماتیک توسط سیستم اعمال می شود بعد از آن هر بار تغییر مازاد 10 هزارتومان هزینه دارد.
    • در صورتی که مایل به تغییر لایسنس به اورجینال هستند ابتدا توسط پشتیبانی اقدام به حذف لایسنس نمایید سپس لایسنس اختصاصی خریداری نمایید.
    • این سیستم بیش از 2 سال است که فعال است و مشکلی تا بحال مشاهده نشده است

خرید لایسنس CXS اصل خرید لایسنس CXS ارزان