مشاوره رایگان :

لایسنس MailScanner front-end

خرید لایسنس MailScanner front-end

MailScanner یک طراحی امنیتی قوی open source برای پورت های ایمیل سیستم های مبتنی بر Linux در کنتترل پنل های cPanel و دایرکت ادمین است. این برنامه در بیش از 40،000 سایت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و از ادارات مهم دولتی، شرکت های تجاری و موسسات آموزشی محافظت می کند. برای استفاده از این برنامه نیاز به تهیه لایسنس MailScanner Front-End دارید که گروه وب پویان این سرویس را در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده است.

این فناوری به سرعت در بسیاری از شرکت های ISP برای محافظت در برابر ویروس و فیلتر کردن ایمیل های spam به راه حل استاندارد در دنیای ایمیل تبدیل شده است.

 

خرید لایسنس MailScanner front-end

 

MailScanner ایمیل را برای یافتن ویروس، spam، فیشینگ، بدافزار و سایر حملات علیه آسیب پذیری های امنیتی اسکن می کند و سهم عمده ای در امنیت شبکه دارد. به دلیل open source بودن، فناوری MailScanner بارها و بارها به عنوان بهترین و درخشان ترین در زمینه امنیت رایانه از سراسر جهان شناخته شده است.

MailScanner از طیف وسیعی از MTA و اسکنرهای ویروس پشتیبانی می کند تا شامل open source Clam AV محبوب شود. تشخیص spam از طریق Spamassassin انجام می شود، که محبوب ترین و استاندارد ترین موتور تشخیص spam است.

MailScanner Front-End یک محصول تجاری است که به ازای هر سرور می تواند فروخته شود، این سرویس دارای لایسنس است و برخلاف محصولات دیگر این خرید لایسنس تنها یکبار لازم است و با به روز رسانی های سرور، به روز رسانی می شود. 

امکانات MailScanner Front-End

  • امکان روشن کردن قابلیت اسکن همه ایمیل ها از نظر ویروس
  • امکان دریافت نوتیفیکشین برای هر ایمیل حاوی ویروس 
  • امکان دریافت نوتیفیکشین برای ایمیل های حاوی پیوست های فایل بلاک شده، بسته به نحوه کانفیگ 
  • امکان تهیه لیست آدرس های ایمیل یا دامنه هایی که نمی خواهید به عنوان Spam علامت گذاری شوند.
  • امکان تهیه لیست آدرس های ایمیل یا دامنه هایی که می خواهید همیشه به عنوان Spam مشخص شوند.

 

خرید لایسنس MailScanner front-end