لایسنس MailScanner front-end

لایسنس MailScanner front-end وب پویان با نصب آسان و سریع و قابلیت آپدیت دقیقا مانند لایسنس اصلی MailScanner front-end عمل کرده و تمامی نیازهای هاستینگ شما را رفع خواهد کرد.
لایسنس MailScanner front-end

خرید لایسنس MailScanner front-end

1
29,000
تومان
ماهیانه
پشتیبانی دارد
مناسب برای cPanel/DirectAdmin
قابلیت آپدیت دارد
فعالسازی آنلاین دارد
هزینه راه اندازی ندارد
سفارش

MailScanner front-end چیست؟

MailScanner یک طراحی امنیتی قوی open source برای پورت های ایمیل سیستم های مبتنی بر Linux در کنتترل پنل های cPanel و دایرکت ادمین است. این برنامه در بیش از ۴۰،۰۰۰ سایت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و از ادارات مهم دولتی، شرکت های تجاری و موسسات آموزشی محافظت می کند.برای استفاده از این برنامه نیاز به تهیه لایسنس MailScanner Front-End دارید که گروه وب پویان این سرویس را در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده است.این فناوری به سرعت در بسیاری از شرکت های ISP برای محافظت در برابر ویروس و فیلتر کردن ایمیل های spam به راه حل استاندارد در دنیای ایمیل تبدیل شده است.MailScanner ایمیل را برای یافتن ویروس، spam، فیشینگ، بدافزار و سایر حملات علیه آسیب پذیری های امنیتی اسکن می کند و سهم عمده ای در امنیت شبکه دارد. به دلیل open source بودن، فناوری MailScanner بارها و بارها به عنوان بهترین و درخشان ترین در زمینه امنیت رایانه از سراسر جهان شناخته شده است.MailScanner از طیف وسیعی از MTA و اسکنرهای ویروس پشتیبانی می کند تا شامل open source Clam AV محبوب شود. تشخیص spam از طریق Spamassassin انجام می شود، که محبوب ترین و استاندارد ترین موتور تشخیص spam است.MailScanner Front-End یک محصول تجاری است که به ازای هر سرور می تواند فروخته شود، این سرویس دارای لایسنس است و برخلاف محصولات دیگر این خرید لایسنس تنها یکبار لازم است و با به روز رسانی های سرور، به روز رسانی می شود.

لایسنس MailScanner front-end

لایسنس اورجینال MailScanner front-end به این صورت قابل تهیه می باشد که به اضای هر سرور یک هزینه ثابت از شما دریافت می شود و به صورت لایف تایم دیگر نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود.ما در وب پویان لایسنس MailScanner front-end را به صورت نال شده در اختیار شما قرار خواهیم داد.ازجمله امکانات MailScanner front-end عبارت اند از:<ul><li>امکان بررسی وضعیت امنیتی بر اساس هر دامنه</li><li>امکان جستجو اسپم ها برا اساس هر دامنه</li><li>نمایش وضعیت امنیتی هر ایمیل و امکان دسته بندی کردن ایمیل ها</li><li>دسته بندی کاربران بر اساس کم ریسک یا پررسیک و ...</li></ul>