مشاوره رایگان :

لایسنس ویرچوالیزور (Virtualizor)

لایسنس ویرچوالیزور virtualizor

خرید لایسنس Virtualizor

ویرچوالیزور یک پنل برای مجازی سازی می باشد که با توجه به سادگی کار با آن خیلی از مدیران سرور ها از پنل Virtualizor برای مجازی سازی استفاده می کنند. کاربران ایرانی هم از این قائده مستثنی نیستند و اکثرا برای مجازی ساز KVM از این پنل محبوب استفاده می نمایند.

قیمت لایسنس Virtualizor

با توجه به سادگی کار با ویرچوالیزور و پنل قدرتمندی که به کاربران ارائه می دهد. مانند ست کردن خودکار آیپی و نصب تمپیلت آماده و تغییر ساده حجم هارد دیسک، باعث شده با توجه به اینکه این پنل رایگان نیست خیلی ها آنرا به VMWare ترجیح دهند و آنرا خریداری نمایند.
قیمت این پنل با توجه به تعداد خرید لایسنس و تعداد VPS متفاوت و شامل تخفیف می شود و خوشبختانه ایران را تحریم نکرذه است.

 

لایسنس Virtualizor ارزان

لایسنس Virtualizor هم توسط گروه وب پویان قابل سفارش هست و شما می توانید از لایسنس اشتراکی با هزینه پایین استفاده نمایید. تنها مشکل این لایسنس ها عدم دانلود مستقیم تمپلیت از سایت Virtualizor است.

 

نکاتی در مورد لایسنس اشتراکی ( لایسنس Virtualizor با پشتیبانی وب پویان)

    • بعد از نصب لایسنس اشتراکی در سرور، لایسنس شما بصورت خودکار از سرور های ما تمدید می گردد اما همچنان آپدیت های Virtualizor از سرور های Virtualizor دریافت می گردد.
    • سیستم لایسنس وب پویان هیچگونه مشکلی برای سرور شما از نظر لود سرور، مسائل امنیتی یا … ایجاد نخواهد کرد
    • تغییر آی پی لایسنس سه بار (برای هر خرید) قابل انجام است و بصورت اتوماتیک توسط سیستم اعمال می شود بعد از آن هر بار تغییر مازاد ۱۰ هزارتومان هزینه دارد.
    • در صورتی که مایل به تغییر لایسنس به اورجینال هستند ابتدا توسط پشتیبانی اقدام به حذف لایسنس نمایید سپس لایسنس اختصاصی خریداری نمایید.
    • این سیستم بیش از ۲ سال است که فعال است و مشکلی تا بحال مشاهده نشده است

خرید لایسنس Virtualizor ارزان خرید لایسنس Virtualizor اصلی