لایسنس ویرچوالیزور

لایسنس ویرچوالیزور وب پویان با نصب آسان و سریع و قابلیت آپدیت دقیقا مانند لایسنس اصلی ویرچوالیزور عمل کرده و تمامی نیازهای هاستینگ شما را رفع خواهد کرد.
لایسنس ویرچوالیزور

خرید لایسنس ویرچوالیزور

1
58,000
تومان
ماهیانه
پشتیبانی دارد
مناسب برای سرور اختصاصی و مجازی
قابلیت آپدیت دارد
فعالسازی آنلاین دارد
هزینه راه اندازی 168,000 تومان
سفارش

ویرچوالیزور چیست؟

ویرچوالیزور (Virtualizor) یک پنل مدیریت سرور های مجازی می باشد. ویرچوالیزور یکی از بهترین گزینه ها برای شرکت های هاستینگ می باشد تا بتوانند به سادگی سرور های مجازی ایجاد و به فروش برسانند.یکی از نکات قوت ویرچوالیزور وجود ماژول بسیار مفید و قدرتمند آن برای همگام شدن با WHMCS می باشد.با استفاده از ویرچوالیزور به سادگی می توانید از تمپلیت های مختلف برای ایجاد سرور های مجازی استفاده کنید.

خرید لایسنس ویرچوالیزور

اما استفاده از این پنل قدرتمند رایگان نیست و برای استفاده از آن باید لایسنس آن تهیه شود.لایسنس های اورجینال ویرچوالیزور با توجه به محدودیت هایی که دارند قیمت های متفاوتی دارند. به عنوان مثال شما می تانید لایسنس 1 VPS License/Node را تهیه کنید که با استفاده از آن می توانید یک سرور مجازی ایجاد کنید.نسخه های نامحدودی ماهانه و نامحدود لایف تایم هم در لایسنس های ویرچوالیزور قابل انتخاب هستند.

لایسنس ویرچوالیزور ارزان

با توجه به عدم دسترسی کاربران ایرانی به پرداخت های ارزی و هزینه بالای لایسنس های اورجینال ما به شما پیشنهاد استفاده از لایسنس های ارزان وب پویان را می دهیم.لایسنس ویرچوالیوزیور ارایه شده توسط وب پویان نسخه نامحدود ماهانه می باشد که تمامی نیاز های یک سیستم هاستینگ بزرگ را پاسخگو خواهد بود.تعدادی از مزیت های استفاده از ویرچوالیزور عبارت اند از:<ul><li>دسترسی VNC برای سرور های مجازی</li><li>نصب ساده</li><li>پشتیبانی از چند زبانی</li><li>مدیریت کلاستر ها</li><li>مدیریت استوریج ها</li><li>خودکار سازی فرایند های بکاپ گیری</li><li>API قدرتمند با مستندات عالی برای توسعه</li><li>مدیریت ISO ها و IP ها و ...</li></ul>لازم به ذکر است که لایسنس های ارزان وب پویان با لایسنس های اورجینال هیچ تفاوت عملکردی ندارند و نصب آن ها بر روی سرور های شما هیچ مسیله امنیتی نخواهند داشت و این لایسنس ها سال ها بدون مشکل تست و استفاده شده اند.