مشاوره رایگان :

لایسنس جت بکاپ (JetBackup)

لایسنس جت بکاپ

خرید لایسنس جت بکاپ

لایسنس جت بکاپ برای سی پنل قابل استفاده است. این افزونه whm برای پر کردن نقص های سیستم بکاپ سی پنل تهیه شده و امکانات زیادی که فراهم می کند که بکاپ سی پنل فاقد آنهاست. برخی از امکانات این سیستم بکاپ حرفه ای شامل محدود کردن بکاپ بر اساس نماینده و کاربر، گرفتن بکاپ مستقیم در سرور بکاپ، امکان ریستور کردن بکاپ توسط کاربران سی پنل، امکان دانلود بکاپ از سرور یا سرور بکاپ توسط کاربر، اعمال محدودیت برای بکاپ هر کاربر و داشتن ماژول WHMCS برای فروش فضای بکاپ می باشد.

قیمت لایسنس جت بکاپ

قیمت لایسنس جت بکاپ برای سرور اختصاصی و سرور مجازی یکسان هست و تنها روش فروش بصورت ماهانه می باشد.

 

لایسنس جت بکاپ ارزان

لایسنس جت بکاپ نیز توسط وب پویان بصورت اشتراکی و با قیمت خیلی پایین عرضه می شود که دوستان می توانند براحتی آنرا روی سی پنل نصب و از آن لذت ببرند و امکانات این پلاگین بصورت کامل بهره ببرند.

 

نکاتی در مورد لایسنس اشتراکی (لایسنس جت بکاپ با پشتیبانی وب پویان)

    • بعد از نصب لایسنس اشتراکی در سرور، لایسنس شما بصورت خودکار از سرور های ما تمدید می گردد اما همچنان آپدیت های جت بکاپ از سرور های جت بکاپ دریافت می گردد.
    • سیستم لایسنس وب پویان هیچگونه مشکلی برای سرور شما از نظر لود سرور، مسائل امنیتی یا … ایجاد نخواهد کرد
    • تغییر آی پی لایسنس سه بار (برای هر خرید) قابل انجام است و بصورت اتوماتیک توسط سیستم اعمال می شود بعد از آن هر بار تغییر مازاد 10 هزارتومان هزینه دارد.
    • در صورتی که مایل به تغییر لایسنس به اورجینال هستند ابتدا توسط پشتیبانی اقدام به حذف لایسنس نمایید سپس لایسنس اختصاصی خریداری نمایید.
    • این سیستم بیش از 2 سال است که فعال است و مشکلی تا بحال مشاهده نشده است

خرید لایسنس JetBackup ارزان خرید لایسنس JetBackup اورجینال