لایسنس CPnginx

لایسنس CPnginx وب پویان با نصب آسان و سریع و قابلیت آپدیت دقیقا مانند لایسنس اصلی CPnginx عمل کرده و تمامی نیازهای هاستینگ شما را رفع خواهد کرد.
لایسنس CPnginx

خرید لایسنس CPnginx

1
538,000
تومان
ماهیانه
پشتیبانی دارد
مناسب برای cPanel
قابلیت آپدیت دارد
فعالسازی آنلاین دارد
هزینه راه اندازی تومان 69,000
سفارش

CPnginx چیست؟

cPnginx یک پلاگین cPanel nginx است. این پلاگین باعث افزایش عملکرد سرور شما و کاهش لود بالای ناشی از وب سرور Apache می شود.بر خلاف وب سرور های سنتی، Nginx برای مدیریت request ها به thread ها تکیه نمی کند و به جای آن از معماری بسیار انعطاف پذیر event-driven یا asynchronous استفاده می کند.این معماری جدید به Nginx قابلیت مدیریت و پردازش تعداد بسیار زیادی request همزمان با حداقل استفاده RAM و CPU را میدهد.شما با استفاده از سه سیستم Nginx و cPanel و Apache عملکرد امنیتی سرور میزبانی خود را افزایش می دهید. Nginx به دلیل کیفیت عملکرد بالا، پایداری، مجموعه ویژگی های غنی، کانفیگ ساده و مصرف منابع کم معروف شده است.پلاگین CPNginx با استفاده از وب سرور Nginx به عنوان Proxy، امکانات امنیتی وسیعی را به اندازه یک فایل تحت وب در اختیار کاربران قرار می دهد. از آن جایی که CPNginx یک پلاگین تجاری است و برای استفاده از آن به لایسنس نیاز است، وب پویان برای شما کاربران گرامی این محصول را ارائه می کند.

لایسنس CPnginx

برای استفاده از CPnginx باید لایسنس آن را تهیه کنید.لایسنس رایگان CPnginx به مدت ۱۵ روز قابل استفاده می باشد.سیستم فروش لایسنس CPnginx به برای هر سرور ماهانه باید تهیه شود و یا می توان لایسنس لایف تایم آن را برای هر سرور تهیه کرد.لایسنس ریسلر آن هم قابل تهیه می باشد که باید هزینه آن به صورت ماهانه پرداخت شود.

لایسنس ارزان Cpnginx

همانطور که می دانید تهیه لایسنس های اورجینال برای کاربران ایرانی کاری سخت و هزینه بر می باشد.ما در وب پویان به شما پیشنهاد اسفاده از لایسمس های ارزان CPnginx را می دهیم.این لایسنس ها در عمل هیچ تفاوتی با لایسنس های اورجینال نداشته و همان کارایی را برای شما خواهد داشت.تعدادی از مزایا و امکانات CPnginx عبارت اند از:<ul><li>امکان ایجاد و استفاده از تمپلت های هاست</li><li>امکان استفاده از Multi PHP FPM</li><li>افزایش امنیت محتوای استاتیک وب سایت ها</li><li>امکان تغییر در تنظیمات Nginx Proxy</li><li>مدیریت دایرکتوری های هر دامین به صورت جداکانه و ...</li></ul>در نهایت ذکر این نکته ضروری می باشد که استفاده از لایسنس های ارزان وب پویان هیچ مورد امنیتی در سرور های شما ایجاد نخواهد کرد و این لایسنس ها سال ها تست و استفاده شده اند.