مشاوره رایگان :

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت دامنه بین المللی

برای ثبت دامنه بین المللی بعد از ثبت نام در ناحیه کاربری پل سرور می توانید دامنه خود را جستجو نمایید و درصورت آزاد بودن نام دامنه سفارش خود را ثبت نمایید که پس از پرداخت دامنه بصورت خودکار به نام شما ثبت خواهد شد. پس حتما به نام دامنه دقت کنید زیرا پس از ثبت دامنه امکان ویرایش یا لغو سفارش و برگشت وجه وجود ندارد.

همچنین توجه داشته باشید که دامنه با نام و مشخصات شما ثبت می گردد پس حتما پیش از ثبت سفارش مشخصات خود در ناحیه کاربری پل سرور را بررسی کنید و در صورت نیاز مشخصات خود را بروزرسانی گردانید و توجه داشته باشید که تمامی فیلدها با حروف لاتین پر گردد.

البته پس از ثبت دامنه نیز امکان ویرایش مشخصات دامنه از طریق ناحیه کاربری شما وجود دارد و می توانید هر زمان که مایل بودید مشخصات را بروز رسانی نمایید.

ثبت دامنه ملی (ir)

ثبت دامنه ی ir که معروف به دامنه ملی می باشد دارای شرایط کاملا متفاوت با دامنه ی بین المللی است.

کلیه دامنه های IR توسط سازمان فیزیک نظری (nic.ir) ثبت می گردد و باید پیش از ثبت سفارش ابتدا وارد سایت nic.ir شوید و در آن ثبت نام نمایید و شناسه نیک هندل خود را دریافت نمایید. سپس بعد از ورود به اکانت خود در سایت فوق، از منوی شناسه روی مدیریت رابطه‌های مجاز کلیک نمایید و قسمت های مربوط به صاحب‌امتیاز، رابط اداری، رابط فنی و رابط مالی را روی همه قرار دهید. این تنظیمات باعت می شود که ما بتوانیم دامنه را به نام شما ثبت نماییم و پرداخت شما را انجام دهیم و در صورت نیاز تنظیمات مربوط به هاست را در دامنه شما اعمال نماییم.

این مراحل فقط برای یکبار نیاز است و پس از آن شما می توانید براحتی دامنه خود را توسط ما ثبت نمایید و در قسمت مربوطه شناسه نیک هندل خود را وارد نمایید. ثت دامنه ir نیز بصورت کاملا آنلاین صورت می گیرد.
در نظر داشته باشید که ممکن است برای ثبت برخی از دامنه ها سایت nic.ir مشخصات شما مثل اسکن کارت ملی یا مدارک مربوط به شرکت و همچنین تعهد نامه برای ثبت دامنه را درخواست کند که از طریق ایمیل به شما اطلاع خواهد داد. پس حتما ایمیل خود را تا زمان تایید دامنه توسط nic.ir چک نمایید تا مشکلی برای ثبت دامنه بوجود نیاید.
درصورتی که دامنه شما به هر دلیلی ثبت نگردد هزینه پرداختی به حساب کاربری شما برگردانده می شود و می توانید درخواست جدید ارسال نمایید.

جستجو و ثبت آنلاین دامنه