مشاوره رایگان :

لایسنس Softaculous (سافتاکلوس)

لایسنس softaculous

خرید لایسنس Softaculous

لایسنس Softaculous یا سافتاکلوس یک پلاگین برای پنل مدیریت هاست می باشد که به کاربران اجازه نصب خودکار اکثر اسکریپت ها رو بدون دانش فنی می دهد. کاربر تنها با یک کلیک می تواند اسکریپت مورد نظر خود را نصب کند. اکثر cms های معروف مانند وردپرس و جوملا و اسکریپتهای فروشگاهی در نسخه های مختلف در سافتاکلوس وجود دارد. این پلاگین اکثر پنل های معروف هاستینگ مانند cPanel، DirectAdmin، Plesk، H-Sphere، ISP System، Interworx، CentOS WebPanel و Hosting Controller رو پشتیبانی می کند.

قیمت لایسنس Softaculous

قیمت لایسنس سافتاکلوس با توجه به سرور اختصاصی و مجازی متفاوت هست. همچنین این شرکت لایسنس ها را بصورت ماهانه، سالانه و مادام العمر نیز بفروش می رساند. البته نسخه رایگان هم دارد که تنها بعضی از اسکریپت ها را پشتیبانی می کند و بیشتر جنبه تست و بررسی نحوه عملکرد سیستم را دارد و برای مصارف تجاری مناسب نیست.

دور زدن لایسنس Softaculous

کاربرانی که از لایسنس سی پنل سیستمی سرور اختصاصی پل سرور استفاده می کنند این لایسنس را می توانند بصورت رایگان دریافت نمایند و سایر کاربران هم می توانند از سیستم لایسنس اشتراکی این پلاگین که توسط پل سرور تهیه شده با قیمت فوق العاده پایین بهره ببرند.

نکاتی در مورد لایسنس اشتراکی (لایسنس نال شده Softaculous)

    • بعد از نصب لایسنس اشتراکی در سرور، لایسنس شما بصورت خودکار از سرور های ما تمدید می گردد اما همچنان آپدیت های سافتاکلوس از سرور های سافتاکلوس دریافت می گردد.
    • سیستم لایسنس پل سرور هیچگونه مشکلی برای سرور شما از نظر لود سرور، مسائل امنیتی یا … ایجاد نخواهد کرد
    • تغییر آی پی لایسنس سه بار (برای هر خرید) قابل انجام است و بصورت اتوماتیک توسط سیستم اعمال می شود بعد از آن هر بار تغییر مازاد 10 هزارتومان هزینه دارد.
    • در صورتی که مایل به تغییر لایسنس به اورجینال هستند ابتدا توسط پشتیبانی اقدام به حذف لایسنس نمایید سپس لایسنس اختصاصی خریداری نمایید.
    • این سیستم بیش از 2 سال است که فعال است و مشکلی تا بحال مشاهده نشده است

خرید لایسنس Softaculous سیستمی