لایسنس KernelCare

لایسنس KernelCare وب پویان با نصب آسان و سریع و قابلیت آپدیت دقیقا مانند لایسنس اصلی KernelCare عمل کرده و تمامی نیازهای هاستینگ شما را رفع خواهد کرد.
لایسنس KernelCare

خرید لایسنس KernelCare

1
29,000
تومان
ماهیانه
پشتیبانی دارد
مناسب برای همه توزیع های لینوکس
قابلیت آپدیت دارد
فعالسازی آنلاین دارد
هزینه راه اندازی ندارد
سفارش

KernelCare چیست؟

KernelCare، بهترین محافظ Kernel لینوکس در جهان است که به راه اندازی مجدد سرورها پایان می دهد. وقتی نیازی به راه اندازی مجدد نیست، با تأخیر ایجاد patch در دوره های راه اندازی مجدد رو به رو نمی شوید و این مسئله مانع کار شما نمی شود.KernelCare نیاز به شب بیداری برای به روزرسانی patch یا هماهنگی زمان خرابی با واحدهای تجاری و بخش های مختلف IT و مکان شما را از بین می برد. کاربرانی که قصد استفاده از این برنامه را دارند، نیاز به تهیه لایسنس KernelCare دارند که گروه وب پویان با افتخار آماده به ارائه این محصول است.KernelCare امنیت kernel شما را با به روزرسانی خودکار و بدون راه اندازی مجدد بدون هیچ گونه وقفه یا تخریب سرویس حفظ می کند. این برنامه آخرین patch های امنیتی را بلافاصله پس از انتشار، برای توزیع های مختلف لینوکس اعمال می کند که تنها در کسری از ثانیه به طور خودکار روی kernel اعمال می شوند. KernelCare برای سرورهای واقع در پشت فایروال خود، یک ePortal دارد که به شما در مدیریت آن کمک می کند.

لایسنس KernelCare

لاینس های اورجینال KernelCare به سه گروه تقسیم می شونددر هر گروه برای هر سرور باید یک لایسنس تهیه شود که هزینه های متفاوتی در بر خواهند داشت.<ul><li>لایسنس معمولی که عملکرد های ضروری را در اختیار شما قرار می دهد و مناسب سازمان های کوچک تا متوسط تا حداکثر 500 سرور می باشد</li><li>لایسنس KernelCare Plus که مناسب سازمان های متوسط تا بزرگ با بیش از 500 سرور می باشد</li><li>لایسنس KernelCare Enterprise که گران ترین لایسنس لیست می باشد و مناسب سازمان های بسیار بزرگ با بیش از 1000 سرور می باشد.</li></ul>

لایسنس ارزان KernelCare

همانطور که در بالا ذکر شد تهیه لایسنس های اورجیتال بسیار هزینه بر و دشورا می باشد.برای رفع این مشکل ما در وب پویان به شما پیشنهاد لایسنس ها ارزان و نال شده KernelCare را می دهیم.این لایسن دقیقا مانند لایسنس اورجینال عمل کرده و هیچ تفاوتی در عمل نخواهند داشت.لازم به ذکر است که لایسنس های ارزان وب پویان هیچ تاثیری بر امنیت سرور های شما نخواهند داشت و این لایسنس ها سال ها بدون مشکل تست و استفاده شده اند.