لایسنس Imunify360

لایسنس Imunify360 وب پویان با نصب آسان و سریع و قابلیت آپدیت دقیقا مانند لایسنس اصلی Imunify360 عمل کرده و تمامی نیازهای هاستینگ شما را رفع خواهد کرد.
لایسنس Imunify360

خرید لایسنس Imunify360

1
58,000
تومان
ماهیانه
پشتیبانی دارد
مناسب برای cPanel/Plesk/DirectAdmin
قابلیت آپدیت دارد
فعالسازی آنلاین دارد
هزینه راه اندازی ندارد
سفارش

Imunify360 چیست؟

Imunify360 محصولی از CloudLinux، سازنده امن ترین و پایدارترین سیستم عامل موجود در میزبانی وب است. Imunify360 راه حل امنیتی نسل بعدی است که به طور خاص برای وب سرورهای لینوکس توسعه یافته است. با فناوری بسیار کارآمد خود، اطلاعات را در مقیاس جهانی پردازش می کند و با استفاده از اطلاعات جدید جمع آوری شده از سراسر جهان، دائماً پیشرفت خواهد کرد. شما برای استفاده از نرم افزار Imunify360 نیاز به تهیه لایسنس Imunify360 دارید.Imunify360 برای محافظت کامل در برابر تهدیدات، مانند بدافزار های شناخته شده و ناشناخته، و حملات brute force که رایج ترین نوع حمله برای سرورهای وب است از فناوری منحصر به فرد Proactive Defense استفاده می کند. Imunify360 حملات را از طریق ترکیبی از فناوری ها مانند تطبیق امضا، تجزیه و تحلیل عملکرد در لحظه برای مسدود کردن بدافزار و اطلاعات جمع آوری شده از سرورهای جهان ارائه می شود، مسدود می کند.سیستم امنیتی پیچیده Imunify360 به طور مداوم اطلاعات گسترده ای را در مورد حملات جدید از سرورهای سراسر جهان جمع آوری و پردازش می کند تا به این روش بانک اطلاعاتی خود را به روز نگه دارد.این برنامه ترافیک وب را که امکان آسیب زدن به سرورها و اسکریپت های برنامه وب شما را دارند، تجزیه و تحلیل می کند و تمام تهدیدهای امنیتی را در لحظه پیدا می کند.Imunify360 از فناوری قدرتمند هوش مصنوعی برای به روزرسانی مداوم قوانین خود و جلوگیری از حملات مخرب که می توانند صدمه ای وارد کنند استفاده می کند. از الگوریتم های گسترده و مبتنی بر امضا برای شناسایی الگوهای رفتار غیرعادی برای جلوگیری سریع از حملات جدید استفاده می کند.ویژگی Proactive Defense در مقابل حملات zero-day محافظت می کند و حتی بدافزار هایی را که هیچ اسکنری قادر به شناسایی آن نیست متوقف می کند.گروه وب پویان برای کاربرانی که قصد تهیه این برنامه امنیتی را دارند، لایسنس imunify360 را ارائه می کند.

خرید لایسنس imunify360

قیمت گذاری لایسنس های imunify360 بر اساس تعداد کاربر فعال آن انجام می شود و پلن های آن از یک کاربر به اضای هر سرور شروع می شود و ۳۰ کاربر به اضای هر سرور، ۲۵۰ کاربر به اضای هر کاربر و تعداد کاربر نامحدود به اضای هر سرور را شامل می شود.با اضافه شدن هر سرور به سیستم شما مبلغی به هزینه لایسنس شما اضافه خواهد شد به عنوان مثال در در حالت یک کاربر به اضای هر سرور با اضفه کردن هر سرور 5 دلار به هزینه ماهانه شما اضافه می شود و این مقدار با هر پلن بالاتر می رود.تا جایی که در حالت تعداد کاربر نامحدود در هر سرور با اضفه کردن هر سرور ۲۰ دلار به هزینه ماهانه شما اضافه خواهد شد.

لایسنس ارزان imunify360

ما در وب پویان لایسنس نامحدود imunify360 را با هزینه بسیار پایین برای شما ارایه داده ایم تا بتونانید به سادگی از امکانات این افزونه پرکاربرد استفاده کنید.تعدادی از مزایای استفاده از imunify360 عبارت اند از:<ul><li>خودکار سازی امنیت هاستینگ شما</li><li>توفق و پیشگیری از اجرای بد افزار ها با استفاده از فناوری انحصاری Proactive Defense</li><li>تامین امنیت سرور های شما از هر جهت با فناوری های هوش مصنوعی</li><li>فایروال پیشرفته و ...</li></ul>