مشاوره رایگان :

پایگاه داده Postgre در هاست اشتراکی

نحوه ساخت پایگاه داده Postgre در هاست اشتراکی

در هاست های اشتراکی معمولا دو از دیتابیس ها استفاده میشود اولین آن MySQL databases و PostgreSQL databases میباشد. که برای ایجاد کردن پایگاه داده Postgre در هاست اشتراکی میتوانید از مراحل زیر اقدام کنید :

در مرحله اول وارد کنترل پنل سی پنل شده و از database روی گزینه PostgreSQL Databases کلیک کنید. اکنون پایین گزینه create new database در database name اسم دیتابیس را وارد کرده و سپس گزینه Create Database را انتخاب کنید.

برای ساختن یک Username در postgre وارد هاست سی پنل خود شده و روی گزینه PostgreSQL Databases کلیک کنید. سپس نام کاربری خود را در زیر گزینه add new user وارد کنید و رمزعبور فوی برای آن در نظر بگیرید. سپس روی گزینه  Create User کلیک کنید.

در مرحله بعد میبایست کاربر و Postgre database را در هاست با هم متصل کنید. برای اینکار وارد هاست خود شده و از PostgreSQL Databases لیست مورد نظر را پیدا کنید و روی گزینه submit کلیک کنید.

اگر هم میخواهید کاربری را از این دیتایس حذف کنید به طوری که دسترسی نداشته باشد از PostgreSQL Databases در هاست زیر مجموعه  Current Databases کاربری که میخواهید را پیدا کرده و روی X که به رنگ قرمز میباشد کلیک کنید سپس با استفاده از گزینه Delete User from Database کاربر را حذف کنید.

برای حذف کردن پایگاه داده در PostgreSQL از کننرل پنل سی پنل از قسمت  PostgreSQL Databases دیتابیسی که میخواهید را پیدا کرده و روی گزینه delete database کلیک کنید.