مشاوره رایگان :

گواهینامه SSL

گواهینامه ssl

دلیل نیاز به گواهینامه SSL ؟

یکی از ضروری ترین موارد در هر سایتی بخصوص سایتهایی که اطلاعات کاربران را ذخیره می کنند و فیلدهایی برای ورود کاربران دارند گواهینامه SSL می باشد. مدتی است که گوگل کروم، فایرفاکس و سایر مرورگرهای معتبر بنحوی داشتن SSL را یک امر ضروری برای سایتها می دانند و درصورتی که سایت شما فاقد لایسنس باشد سایت شما را غیر ایمن معرفی می کنند. این ضرورت تا حدی است که خیلی از سئو کاران داشتن گواهینامه SSL را یک عنصر بسیار مفید در سئوی سایت می دانند.

گواهینامه SSL چه تغییراتی در سایت ایجاد می کند؟

بعد از نصب گواهینامه SSL سایت شما کدگذاری می شود و اطلاعات بین کاربر  و سایت شما بصورت امن و رمز نگاری شده رد و بدل می گردد و همچنین زمانی که سایت شما بصورت https باز می شود، مرورگر سایت شما را با رنگ سبز رنگ نمایش می دهد و به کاربر اعلام می کند که سایت مورد نظر بصورت ایمن می باشد و باعث اعتماد کاربر می شود و در صورتی که SSL شما دارای مشکلی باشد، سایت با رنگ قرمز و غیر ایمن نمایش داده می شود.

گواهینامه SSL رایگان

با توجه به ضروری بودن ssl پل سرور روی کلیه هاست های لینوکس اقدام به ارائه ssl رایگان نموده است و بلافاصله پس از خرید سرویس ssl بصورت خودکار روی هاست فعال می گردد. اما برای کارهای تجاری بهتر است که مشترکین اقدام به خرید لایسنس SSL بصورت جداگانه نمایند زیرا لایسنهای رایگان بصورت 3ماهه و خودکار تمدید می شوند و ممکن است برای برخی کارها مانند گرفتن نماد اعتماد به مدت زمان لایسنس حساس باشند. پس در صورتی که اقدام به دریافت نماد دوستاره کرده اید بهتر است از گواهینامه SSL تجاری استفاده نمایید که تاریخ اعتبار آن بسته به انتخاب سرویس بیش از یکسال می باشد.

گواهینامه SSL تجاری

با توجه به اینکه ایران تحریم می باشد لذا ما نمی توانیم خیلی راحت برای دامنه های IR و یا دامنه هایی که اسم IRAN در آنها وجود دارد اقدام به خرید SSL نماییم پس برای دامنه های ir حق انتخاب کمتری وجود دارد و برای همین امر است که قیمت گواهینامه های ssl برای دامنه های IR کمی بالاتر از قیمت سایر دامنه ها است. اما برای دامنه های بین المللی با توجه به طیف گسترده ارائه دهنده های SSL می توانیم مناسب ترین قیمتها را به کاربرانمان پیشنهاد دهیم.

خرید گواهینامه SSL

خرید گواهینامه SSL مناسب برای دامنه های (IR) ملی

گواهینامه SSL دامنه های IR

مشاهده ویژگی ها و خرید

خرید گواهینامه SSL مخصوص دامنه های بین المللی

گواهینامه SSL دامنه های بین المللی

مشاهده ویژگی ها و خرید