مشاوره رایگان :

قوانین و مقررات

“به نام خدا”

تاریخ به روز رسانی  ۱۳۹۵/۵/۲۴

۱) توافقنامه

مشترک متعهد میشود که تمامی بند ها و شرایط این توافقنامه را رعایت نماید چنانچه خدمات و یا محصولات وب پویان را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می کند و از مزایای آن بهره می برد، اجرا شود. چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات وب پویان انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی وب پویان مسترد نمی گردد.

۲) اطلاعات تماس 

وب پویان جهت تماس با شما، نیاز دارد که همواره مشخصات مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ایمیل شما را در اختیار داشته باشد. لذا ضروری است که متقاضی اطلاعات مورد نظر را به طور صحیح وارد نموده و در صورت تغییر مشخصات خود، موارد جدید را هرچه سریعتر به وب پویان اطلاع دهد، در غیر این صورت وب پویان هیچ مسئولیتی را در این رابطه نمی پذیرد.

۳) تهیه نسخه پشتیبان

به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها و تمامی اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند.
در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ، هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و وب پویان در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۴) انقضاء و تمدید سرویس

سرویس ها  پس از تاریخ سر رسید مسدود و حداکثر پس از ۷۲ ساعت از سرورها حذف خواهد شد و وب پویان هیچگونه تعهدی نسبت به نگهداری اطلاعات پس از این مدت نخواهد داشت. وب پویان قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل یا ایجاد فاکتور به مالک سرویس اطلاع دهد، این اطلاع رسانی جنبه یاداوری دارد و عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

۵) امنیت حساب

مشترک متعهد می گردد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود او می باشد. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد، بدیهی است وب پویان هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشترک با و یا بدون اطلاع مشترک انجام شده نمی پذیرد.

۶) استفاده غیر قانونی

کاربران متعهد می شوند تمامی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن سرورهای وب پویان  در کشورهای آلمان و امریکا کاربران متعهد به رعایت تمامی قوانین سلبی مرتبط با اینترنت بین المللی و کشورهای ایران؛ آمریکا؛ آلمان؛ اتحادیه اروپا می باشند و عدم آشنایی کاربران با این قوانین رافع مسئولیت آنها نخواهد بود. به طور کل سرویسهای  وب پویان می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)
* قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
* استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
* استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
* اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
* راه اندازی، نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی
* ساخت، راه اندازی و فروش اکانتها و نرم افزارهای عبور از فیلتر
* انتشار اکاذیب علیه دیگران
* کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
* سایتهای فعال در زمینه تجارت بوسیله سیستمهای هرمی
* ارسال ایمیل های ناخواسته (اسپم) به هر شکل
* سعی در نفوذ یا حمله به سرورها یا سایت های وب پویان یا دیگران

۷) محدودیت در راه اندازی سرویس چت انلاین 

با توجه به اینکه راه اندازی سیستم های چت آنلاین میزان بالایی از منابع یک سرور را مصرف می کنند، راه اندازی هرگونه سیستم چت بر روی سرور های اشتراکی ممنوع بوده و شدیدا پیگیری خواهد شد. وب پویان می تواند وب سایت هایی را که قوانین ذکر شده را رعایت نکنند، بدون هرگونه اخطار قبلی مسدود نماید.

۸) استفاده غیر قانونی از سرور و شبکه

مختل کردن امنیت سیستم یا شبکه ممنوع است و در صورت بروز چنین مسائلی وب پویان حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می دارد. نمونه هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبکه شامل موارد ذیل می شود: دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده ها، سیستم یا شبکه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسکن یا آزمایش آسیب پذیری یک سیستم یا شبکه یا وب سایت، مداخله در خدمات ارائه شده به هر کاربر، میزبان یا شبکه، شامل: تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه های الکترونیکی، تلاش عامدانه برای پر کردن فضای یک سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات بدون مجوز از مالکان آنها و غیره.

۹) منابع سرور

هر سرویس که بیش از حد از منابع سرور(هارد،رم،پهنای باند،فضا و…) استفاده کند متوقف خواهد شد و کاربر موظف خواهد بود میزان مصرف سرویس خود را از منابع سرور تا حد استاندارد کاهش دهد یا سرویس خود را به سرورهای مجازی انتقال دهد تا سرویس کاربر مجدد فعال گردد. هیچگاه سرویس کاربر نباید باعث ایجاد اختلال در سرور و یا ایجاد کندی و یا کاهش کیفیت سرویس کاربران دیگر بر روی آن سرور گردد در غیر این صورت سرویس متوقف می گردد . وب پویان در بعضی موارد این موضوع را با اخطار قبلی انجام می دهد تا وب سایت کاربر متوقف نگردد اما در مواردی که این موضوع باعث ایجاد اختلال جدی شود وب پویان بدون اخطار قبلی سرویس کاربر را برای بیست و چهار تا هفتاد و دو ساعت ساعت متوقف خواهد نمود و سپس بنا به تشخیص ممکن است اخطارهای لازم را برای کاربر ارسال نماید تا کاربر نسبت به رفع مشکل وب سایت خود اقدام نماید.

۱۰) خبرنامه، ایمیلهای گروهی، ایمیلهای تبلیغاتی و اسپم

ارسال ایمیل های انبوه از سرویس های وب پویان ممنوع است. منظور از ایمیل انبوه ارسال ایمیل بیش از ۱۰۰ عدد در ساعت و ۵۰۰ عدد در روز است. ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی یا گروهی، صرف نظر از باری که بر روی میل سرور ایجاد می کند ممنوع می باشد. همچنین هر وب سایت نمی تواند بیش از پانصد ایمیل در روز ارسال کند و این ایمیل ها به هیچ عنوان نباید شامل ایمیل های (تبلیغاتی؛ خبرنامه؛ اطلاع رسانی جمعی یا گروهی یا عمومی و یا انفرادی ) باشد. سرویس متخلف بلافاصله معلق شده و پس از بررسی و تشخیص علت توسط وب پویان ؛ برای همیشه قطع خواهد شد. در مواردی که سرویس کاربر نیاز به تعداد بیش از پانصد ایمیل در روز دارد؛ باید حتما از قبل با  وب پویان مکاتبه کرده و اجازه داشته باشد.

۱۱) استفاده نادرست

راه اندازی هرگونه آپلود سنتر یا دانلود سنتر از قبیل دانلود سنتر عکس , موسیقی , فیلم برای عموم بر روی سرور های هاست اشتراکی به صورتی که تعداد درخواست ها و کانکشن ها بیش از حد مجاز باشد و در کار سرور یا شبکه اختلال ایجاد کند ممنوع است و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی اکانت معلق خواهد شد. برای راه اندازی چنین سرویس هایی شما می بایست از هاست مخصوص دانلود یا سرور های مجازی استفاده کنید. همینطورپلان های ارائه شده فقط برای میزبانی سایت شما میباشند و شما نمیتوانید از پلان هاست اشتراکی به عنوان بکاپ سنتر یا فایل سنتر استفاده نمایید.

۱۲) بازپرداخت وجه

وب پویان تحت هیچ شرایط مبلغ پرداخت شده برای یک محصول و یا خدمت و یا قرارداد و یا اعتبار ریالی را باز نمی گرداند. همچنین در رابطه با انواع دیگر سرویسهای  وب پویان مانند: سرورهای مجازی و اختصاصی؛ خدمات تهیه نسخه پشتیبان؛ راه اندازی و مدیریت سرورها – با توجه به ماهیت آنها قابل بازپرداخت و عودت وجه نبوده و مشتری موظف می باشد قبل از سفارش و پرداخت به طرق مختلف از ویژگی های سرویس مطلع گردد و پس از تکمیل سفارش هیچ گونه امکان بازپرداخت وجه وجود ندارد و مسئولیت این مورد به عهده مشتری خواهد بود.

۱۳) تغییرات در محصولات و خدمات  وب پویان 

وب پویان مجاز است در هر زمان که لازم باشد نسبت به حذف، اضافه، ارتقا، تعویض و یا تغییر در تنظیمات هرگونه برنامه، نرم افزار، داده، سخت افزار و تجهیزاتی که به واسطه آنها به کاربران سرویس می دهد، اقدام نماید. این تغییرات ممکن است بر روی عملکرد برنامه های شخصی کاربران و محتویات سایت آنها تاثیرگذار باشد. در این حالت کاربر مسئول سازگار کردن مجدد برنامه خود با تغییرات جدید می باشد و  وب پویان هیچگونه مسئولیتی در این رابطه ندارد.

۱۴) تغییر در قیمت

تمامی قیمتهای موجود در سایت به روز بوده و با توجه به نوسانات بازار ارز می تواند تغییر کند . وب پویان مجاز به تغییر در قیمت سرویس های خود به هر دلیلی می باشد و تغییر در قیمت در صورت حساب دوره بعد تمامی کاربران منظور خواهد شد.

۱۵) فورس ماژور

وب پویان هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با مشکلات یا قطعی ارتباط اینترنت جهانی و یا داخلی؛ حملات و خرابکاری ها؛ مشکلات فنی ایجاد شده و به طور کل هر گونه اختلال ایجاد شده به واسطه شخص کاربر و موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای قانونی، دولتی؛ حکومتی و بین المللی و مسائل حقوقی خارجی مانند تحریم ها؛ مسائل حقوقی داخلی مانند محدودیت ها و دستورات و بخشنامه های دولتی و انواع سانسور؛ فیلترینگ و قطع دسترسی داخلی و بین المللی را به عهده نمی گیرد و تا زمان رفع مشکل،  وب پویان هیچگونه تعهدی نخواهد داشت و در این موارد هیچگونه وجهی به کاربران تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود.

۱۶) تغییرات آینده این توافقنامه

کلیه کاربران سرویسهای وب پویان موظف به رعایت کامل این شرایط می باشند. این شرایط جامع و کامل نبوده و وب پویان حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان دارد. در صورت تغییر در این توافقنامه ؛ “تاریخ آخرین تغییرات” آن بروز خواهد شد و کاربر موظف است بصورت دوره ای این قوانین و شرایط را مطالعه نموده و از آن اطلاع یابد. عدم اطلاع کاربر از این قوانین رافع مسئولیت کاربر نخواهد بود. کاربر اعلام می دارد با تمامی تغییرات آینده این توافقنامه از ابتدا موافقت کرده است.

۱۷) ضامن تعهدات

مشترک یا هر شخص دیگر که به نمایندگی ازمشترک این توافقنامه را با عمل ورود به سایت وب پویان و تهیه هریک از سرویس های وب پویان و همکاری با ایشان می پذیرد ، بدین وسیله اعلام می‌کند و متعهد می‌شود که داری حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه میباشد و هیچ‌ یک از حقوق و مزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین متعهد می‌شود که ۱۸ سال یا بیشتر سن دارد و یا وکیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد کرد و تضمین مینماید تمامی مفاد این قوانین را مطالعه نموده و درک کرده است.