لایسنس جت بکاپ

لایسنس جت بکاپ وب پویان با نصب آسان و سریع و قابلیت آپدیت دقیقا مانند لایسنس اصلی جت بکاپ عمل کرده و تمامی نیازهای هاستینگ شما را رفع خواهد کرد.
لایسنس جت بکاپ

خرید لایسنس جت بکاپ

1
29,000
تومان
ماهیانه
پشتیبانی دارد
مناسب برای cPanel/Directadmin
قابلیت آپدیت دارد
فعالسازی آنلاین دارد
هزینه راه اندازی ندارد
سفارش

خرید لایسنس جت بکاپ

لایسنس جت بکاپ برای سی پنل قابل استفاده است. این افزونه whm برای پر کردن نقص های سیستم بکاپ سی پنل تهیه شده و امکانات زیادی که فراهم می کند که بکاپ سی پنل فاقد آنهاست. برخی از امکانات این سیستم بکاپ حرفه ای شامل محدود کردن بکاپ بر اساس نماینده و کاربر، گرفتن بکاپ مستقیم در سرور بکاپ، امکان ریستور کردن بکاپ توسط کاربران سی پنل، امکان دانلود بکاپ از سرور یا سرور بکاپ توسط کاربر، اعمال محدودیت برای بکاپ هر کاربر و داشتن ماژول WHMCS برای فروش فضای بکاپ می باشد.

لایسنس جت بکاپ

لاینس اورجینال JetBackup در سه نوع مختلف ارایه می شود.حالت اول که حالت معمولی آن می باشد و حالت دوم آن JetBackup For Linux و حالت سوم لایسنس JetBackup Management Console می باشد.لایسنس های اورجینال به صورت ماهانه تمدید خواهند شد و امکانات متفاوتی را به شما ارایه خواهند داد.

لایسنس جت بکاپ ارزان

لایسنس ارزان جت بکاپ ارایه شده توسط وب پویان هیچ تفاوتی با لایسنس اورجینال ندارد و تمامی امکانات آن را در اختیار شما قرار خواهد داد.با تهیه لایسن جت بکاپ به امکانات زیادی دسترسی خواهید داشت ازجمله:<ul><li>امکان نصب بر روی سی پنل و دایرکت ادمین</li><li>بکاپ نامحدود و امکانات مختلف بازگرداندن بکاپ ها</li><li>رابط کاربری استاندارد پیاده سازی شده با AngularJS</li><li>سیستم هشدار و اطلاع رسانی پیشرفته و ...</li></ul>لازم به ذکر می باشد که نصب لایسنس های ارزان وب پویان هیچ تاثیری بر امنیت سرور های شما نخواهد داشت و این لایسنس ها برای سال ها تست و استفاده شده اند.