مشاوره رایگان :

لایسنس Imunify360

لایسنس imunify360

Imunify360 محصولی از CloudLinux، سازنده امن ترین و پایدارترین سیستم عامل موجود در میزبانی وب است. Imunify360 راه حل امنیتی نسل بعدی است که به طور خاص برای وب سرورهای لینوکس توسعه یافته است. با فناوری بسیار کارآمد خود، اطلاعات را در مقیاس جهانی پردازش می کند و با استفاده از اطلاعات جدید جمع آوری شده از سراسر جهان، دائماً پیشرفت خواهد کرد. شما برای استفاده از نرم افزار Imunify360 نیاز به تهیه لایسنس Imunify360 دارید.

Imunify360 برای محافظت کامل در برابر تهدیدات، مانند بدافزار های شناخته شده و ناشناخته، و حملات brute force که رایج ترین نوع حمله برای سرورهای وب است از فناوری منحصر به فرد Proactive Defense استفاده می کند. 

Imunify360 حملات را از طریق ترکیبی از فناوری ها مانند تطبیق امضا، تجزیه و تحلیل عملکرد در لحظه برای مسدود کردن بدافزار و اطلاعات جمع آوری شده از سرورهای جهان ارائه می شود، مسدود می کند.

سیستم امنیتی پیچیده Imunify360 به طور مداوم اطلاعات گسترده ای را در مورد حملات جدید از سرورهای سراسر جهان جمع آوری و پردازش می کند تا به این روش بانک اطلاعاتی خود را به روز نگه دارد.

این برنامه ترافیک وب را که امکان آسیب زدن به سرورها و اسکریپت های برنامه وب شما را دارند، تجزیه و تحلیل می کند و تمام تهدیدهای امنیتی را در لحظه پیدا می کند.

Imunify360 از فناوری قدرتمند هوش مصنوعی برای به روزرسانی مداوم قوانین خود و جلوگیری از حملات مخرب که می توانند صدمه ای وارد کنند استفاده می کند.

از  الگوریتم های گسترده و مبتنی بر امضا برای شناسایی الگوهای رفتار غیرعادی برای جلوگیری سریع از حملات جدید استفاده می کند.

ویژگی Proactive Defense در مقابل حملات zero-day محافظت می کند و حتی بدافزار هایی را که هیچ اسکنری قادر به شناسایی آن نیست متوقف می کند.

گروه وب پویان برای کاربرانی که قصد تهیه این برنامه امنیتی را دارند، لایسنس imunify360 را ارائه می کند.

 

خرید لایسنس WHMSonic

 

مزایای لایسنس imunify360 

  • این برنامه یک فناوری اختصاصی “دفاع فعال” است که تمام بدافزار های شناخته شده و ناشناخته را متوقف می کند، حتی بدافزاری که اسکنرها قادر به شناسایی آن نیستند.
  • از سرورها در برابر بسیاری از تهدیدات، از جمله حملات brute force که رایج ترین تهدید برای سرورهای وب است، محافظت می کند.
  • شبکه جهانی را تجزیه و تحلیل می کند و مهاجمان را حتی قبل از حمله به سرورهای شما مسدود می کند.
  • به طور خودکار کرنل و نسخه های قدیمی PHP شما را ایمن می کند.
  • شامل ویژگی هایی مانند مدیریت اعتبار و سیستم پیشرفته Captcha برای بررسی بازدیدکنندگان وب سایت است. CloudLinux Backup در Imunify360 بازیابی سریع داده ها را تضمین می کند.
  • این نرم افزار یک سیستم پاسخگو با فرکانس بالا برای اسکن است که عملکرد سرورهای شما را کاهش نمی دهد.

     

    خرید لایسنس WHMSonic