مشاوره رایگان :

قیمت دامنه

قیمت دامنه

عوامل موثر بر قیمت دامنه

قیمت دامنه ها متغیر می باشد و بستگی به شرکت ثبت کننده و همچنین قیمت ارز دارد. از دیگر عوامل موثر در قیمت دامنه تخفیفات دوره ای است که توسط رجیستری ها ارائه می گردد. که اکثر این تخفیفات محدود به زمان خاص و اصولا فقط برای ثبت یا انتقال دامنه می باشد و تنها در سال اول تخفیف اعمال می گردد.
برخی از شرکتهای ثبت دامنه با نمایش قیمت فروش ویژه کاربر را ترغیب به خرید می کنند و در سال های بعد با قیمت بسیار بالا اقدام به تمدید دامنه می نمایند.
دامنه هایی که توسط پل سرور ثبت می گردد کاملا با مشخصات کاربر ثبت می گردد و این امکان برای کاربر فراهم است که هر زمان که مایل بود بتواند اطلاعات خود را تغییر دهد و دامنه خود را مدیریت کند.

شرکت ثبت کننده دامنه

دامنه های شما در پل سرور توسط شرکت DomainNameApi ثبت می گردد که یک شرکت ترکیه ای می باشد و با توجه به روابط خوب میان ایران و ترکیه امکان تحریم دامنه به صفر می رسد، همچنین پل سرور با قرارداد رسمی که با این شرکت دارد این اطمینان را به کاربران می دهد که مشکلی از بابت تحریم متوجه کاربران نخواهد شد. در این شرکت مشخصات کاربر بصورت واقعی و به عنوان ایرانی ثبت می گردد تا کاربر نگرانی بابت از دست دادن دامنه هایش نداشته باشد.
برای نمایش قیمت دامنه ها به تفکیک هزینه ثبت، تمدید و انتقال بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

لیست قیمت