لایسنس CXS

لایسنس CXS وب پویان با نصب آسان و سریع و قابلیت آپدیت دقیقا مانند لایسنس اصلی CXS عمل کرده و تمامی نیازهای هاستینگ شما را رفع خواهد کرد.
لایسنس CXS

خرید لایسنس CXS

1
29,000
تومان
ماهیانه
پشتیبانی دارد
مناسب برای cPanel/Directadmin
قابلیت آپدیت دارد
فعالسازی آنلاین دارد
هزینه راه اندازی 140,000 تومان
سفارش

CXS چیست؟

لایسنس cxs برای افزایش امنیت سی پنل نیاز است. cxs مخفف ConfigServer Exploit Scanner (کانفیگ سرور اکسپلویت اسکنر) می باشد.cxs یک پلاگین برای بررسی فایل های سرور و هاست کاربران هست، که با توجه به تنظیمات اعمال شده بصورت زمان بندی شده کلیه فایلها را بررسی می کند. در صورتی که فایلی شامل اطلاعات مخرب باشد آنرا حذف یا قرنطینه می کند. همچنین با اتصال cxs به ftp و وب سرور امکان شناسایی اکسپلویت در زمان آپلود هم فراهم می شود و جلوی آپلود فایل مخرب را می گیرد. cxs بصورت رسمی فقط cPanel را پشتیبانی می کند اما امکان نصب آن روی Directadmin هم هست.

لایسنس CXS

سیستم لایسنس های اورجینال CXS به این صورت عمل می کند که برای هر سرور باید یک لایسنس تهیه بشود اما قیمت لایسنس با توجه به تعداد لایسنس که تهیه میکنید متفاوت است.

لایسنس CXS ارزان

اما ما در وب پویان به شما پیشنهاد می دهیم که از لایسنس های ارزان CXS استفاده کنید.این لایسنس ها هیچ تفاوتی با لایسنس های اورجینال نداشته و دقیقا همان کارایی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.بزرگ ترین مزیت و کاربرد CXS اسکن فایل ها به محض آپلود شدن در سرور می باشد.