تنظیم Outlook Express

آموزش نحوه تنظیم Outlook Express

قبل از توضیح هر چیز در این مقاله به چای کلمه Domain.com نام دامنه خود را وارد کنید. بسیار خب در مرحله اول برای تنظیم Outlook Express میبایست وارد آن شوید و از منوی Tools روی گزینه accounts کلیک کرده و سپس گزینه add  بعد از آن گزینه Mail را انخاب کنید. اسم خود را در فیلد Display name وارد کرده و روی گزینه Next کلیک کنید. حالا آدرس ایمیل خود را فیلد Email address به طور کامل وارد میکنید میبایست به صورت info@domain.com باشد بعد از آن روی گزینه Next کلیک کنید.

سپس در فیلد Incoming mail server و Outgoing mail server میبایست mail.domain.com را وارد کرده و روی گزینه Next کلیک کنید. همینطور در قسمت Account name هم mail@domain.com را میبایست وارد کنید. بعد از پر کردن فیلد های مورد نظر رمزعبور ایمیل خود را وارد کرده و وارد مرحله بعدی شوید و روی گزینه Finish کلیک کنید. در قسمت Account گزینه mail.domain.com و بعد از آن روی گزینه Properties کلیک کرده و وارد تب Advanced در سرور مجازی شوید.

حالا اطلاعاتی که از شما درخواست شده را به صورت زیر وارد کنید :

در فیلد ( Outgoing mail(smtp باید عدد 25 را وارد کنید. کنترل کنید که فیلد (This server requires a secure connection (ssl که در قسمت پایین (Outgoing mail (smtp واقع میباشد انتخاب نشده باشد.

در فیلد ( Outgoing mail(POP3 عدد 110 را وارد نیز کنید.

کنترل کنید که فیلد (This server requies a secure connection (ssl که در پایین بخش (incoming mail (pop3 قرار دارد انتخاب نشده باشد

در ورژن های گوناگون محل ردیف قرارگیری Outgoing و Incoming متفاوت میباشد توجه کنید که اطلاعات وارد شده در مکان درست هر قسمت وارد شده باشد.

حالا دوباره وارد تب Server شوید و فیلد My server requires authentication را بررسی کرده و روی گزینه OK کلیک کنید. اگر که با خطایی در پیکربندی و یا دریافت و ارسال ایمیلهای خود روبرو شدید میتوانید با ارسال تیکت مشکل را برطرف کنید.