مشاوره رایگان :

درباره BoxBilling

درباره BoxBilling

توضیحاتی درباره BoxBilling

Boxbiling یک اسکریپت بر پایه زبان برنامه نویسی PHP میباشد که این اسکریپت بوسیله شرکت خدماتی میزبانی وب YourHosting طراحی شده و تا حدودی رایگان برای کاربران میباشد. تاکنون آخرین ورژنی که از این اسکریپت منتشر شده است، 3.6.11 در تاریخ 11/06/2013 میباشد. تا الان توضیحاتی درباره BoxBilling را برای شما شرح دادیم.

بعضی از افراد بر این باور هستند که بعد از اسکریپت های هاستینگ، اسکریپت BoxBilling جز بهترین گروه اسکریپت ها میباشد. ولی این اسکریپت در توسعه و پیشرفت میباشد و هم اکنون به قابلیت های ارائه شده از جانب اسکریپت WHMCS نمیرسد. ولی به علت رایگان بودن افراد زیادی از آن استفاده میکنند، میخواند اسکریپت رایگان داشته باشند.

از جمله تفاوت هایی که بین این اسکریپت و دیگر اسکریپت ها، این میباشد که شما با خید لایسنس میتوانید به تعداد نامحدود کد ارز اضافه کنید در صورتی که در رایگان، دو توع کد ارز قابل درج میباشد. شما با خرید لایسنس قابلیت ساخت گروه کارکنان به صورت بی نهایت را دارید ولی در حالت رایگان میتوانید دو گروه ایجاد کنید.

همینطور از دیگر قابلیت های آن میتوان به ترتیب قابلیت ایجاد انجمن گفتگو ، کد تخفیف، تعداد محصولات و موضوعات محصولات در صورت رایگان 3,3,5,2 عدد میباشد. شما با خرید لایسنس هیچگونه نشانی از  BoxBilling در صفحه مشاهده نمیکنید ولی در صورت رایگان بودن متن کپی رایت BoxBilling نشان داده میشود.

BoxBilling یک نوع سیستم پرداخت صورتحساب و مدیریت مشتری رایگان میباشد.

از ویژگی های آن میتوانید به پشتیبانی بعد از پرداخت صورت حساب، ایجاد اتوماتیک هاست بعد از پرداخت، بلاک و یا حذف کردن قابلیت ها در صورت پرداخت نکردن صورتحساب. این سیستم برای هدف هایی مثل فروش اکانت هاست اشتراکی و نمایندگی هاست، فروش Domain، لایسنس نرم افزارها، محصولات قابل دانلود و بقیه محصولاتی که در صورت پرداخت واگذار میشوند، طراحی شده.

 

اسکریپت BoxBilling با استفاده از فناوری Web 2.0 AJAX و همینطور امتیاز ۱۰۰ طراحی شده است