مشاوره رایگان :

بررسی Statistics و Logs در هاست ویندوز پلسک

بررسی Statistics و Logs در هاست ویندوز پلسک

آموزش بررسی Statistics و Logs در هاست ویندوز پلسک

با استفاده از گزارش ها و log هایی که از کنترل پنل هاست دریافت میکنید قابلیت بررسی و مدیریت کردن منابع هاست اشتراکی را دارید. با وارد شدن به هاست سی پنل از تب Logs قادر به استفاده از گزینه های Webalizer، raw access logs و غیره هستید. در بخش bandwith که پهنای باند میباشد مقدار پهنای باندی که هاست سی پنل مصرف کرده را در بازه های زمانی مختلف میتوانید مشاهده کنید. در این مقاله چگونگی بررسی Statistics و Logs در هاست ویندوز پلسک را برای شما شرح میدهیم.

Logs و قابلیت دانلود آن در هاست ویندوز :

در استفاده از هاست اشتراکی ویندوز Logs و گزارش ها را از قسمت Logs و Statistics میتوانید مشاهده کنید. در مرحله اول وارد کنترل پنل هاست خود شوید و از منو روی گزینه Website & Domains کلیک کنید. سپس دامنه ای که میخواهید را پیدا کرده و از گزینه show more روی logs کلیک کنید. در صفحه ای که مقابل خود مشاهده میکنید Logs ها در دسترس شما میباشد و شما این امکان را دارید که آن ها را دانلود کرده و روی کامپیوتر خود ذخیره کنید.

بررسی Statistics و گزارش های فضا و ترافیک هاست پلسک :

وارد هاست خود شده از منو روی گزینه Statistics کلیک کنید تا صفحه جدیدی برای شما باز شود که اطلاعات Disk space و Traffic را به شما نشان دهد. برای دیدن ترافیک مصرف شده هاست میتوانید از گزینه Data Transfer Statistic در پایین Statistics کلیک کنید تا ترافیک مصرفی FTP ، HTTP،POP3/IMAP و SMTP براش شما نشان داده شود.