مشاوره رایگان :

درباره کنترل پنل هاست Basic cPanel/WHM Setup

کنترل پنل هاست Basic cPanel/WHM Setup

درباره کنترل پنل هاست Basic cPanel/WHM Setup

با استفاده از این گزینه میتوانید تنظمیات اصلی کنترل پنل سرور مجازی سی پنل و WHM را انجام دهید. در این مقاله درباره کنترل پنل هاست Basic cPanel/WHM Setup و قابلیت های آن ها توضیح میدهیم.

گزینه Main Shared Virtual Host IP برای Ip های اشتراکی اصلی میباشد که کلیه Account های این IP به آن ها ارائه شده. دومین گزینه Server Contact E-Mail Address میباشد که با اسنفاده از این گزینه این امکان را دارید که ایمیل پشتیبانی سرور مجازی را بنویسید که در صورت بروز مشکل در سرور مجازی به صورت اتوماتیک سرور مجازی به شما ایمیل ارسال کند. سومین گزینه Server Contact Pager Address میباشد که با استفاده از آن با وارد کردن شماره موبایل این امکان را به آن میدهید تا اگر مشکلی ایجادش ده روی موبایل شما پیغامی گذاشته شود. نکته ای که در این قسمت میبایست به آن توجه کنید این است که میتوانید ایمیل خود را هم وارد کنید. چهارمین گزینه بعنی  Default cPanel Theme که امکان وارد کردن اسم محیط گرافیکی پیش فرض سی پنل ها را دارید. پنجمین گزینه مربوط به Main Ethernet Device میباشد که میتوانید کارت شبکه پیش فرض را تعیین کنید.

گزینه Default Home Directory اسم پارتیشن پیش فرض که قصد دارید اکانت در آن محل ایجاد شود را وارد کنید. گزینه Home Directory Prefix نام پارتیشن پیش فرض را مشخص کنید.. شما با استفاده از دو حالت قادر به مشاهده گزارش آپاچی هستید. 1-  Combined : اگر Apache Access Log Style که در این وضعیت به شما کلیه اطلاعات گزارش آپاچی مثل کاربران از کجا وارد شده و کی وارد شده و همینطور چه فایل هایی را به شما نشان میدهد. و حالت دوم  Common که به شما تنها اطلاعات گزارشی از آپاچی و اینکه چه فایل هایی را دیده است ارائه میدهد. در آخرین گزینه Nameservers شما قادر هستید DNS های پیش فرض سرور مجازی را تعریف کرده و روی گزینه Save changes کلیک کنید.