مشاوره رایگان :

گواهینامه Multi Domain SSL

گواهینامه Multi Domain SSL

درباره گواهینامه Multi Domain SSL

این گواهینامه از لحاظ امنیت و رمزنگاری شبیه به گواهینامه DV میباشد و در رابطه ا تایید کردن اطلاعات سایت نیز مثل DV تنها صحیح بودن دامنه را تایید میکند و قفل سبز رنگ آن هم فقط به طور نمایش خود قفل سبز و در آخر HTTPS سبز رنگ در بعضی از Browser ها میشود و برای ثبت کردن هم احتیاجی به ارائه دادن مدارک حقوقی یا شرکتی نمیباشد. در ادامه با این مقاله در رابطه با گواهینامه Multi Domain SSL اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در رابطه با تفاوت این گواهینامه با DV SSL همانگونه که از اسم آن پیداست برعکس گواهینامه DV برای یک دامنه ارائه شده و قابل استفاده میباشد. گواهینامه Multi-domain روی دامنه اصلی با 99 دامنه دیگر نصب کردنی میباشد. فرایند راه اندازی این گواهنامه روی 100 دامنه را میشود با خرید کردن این گواهینامه انجام دداد، که دارای شرایطی میباشد. اول اینکه این گواهینامه نسبت به DV گران میباشد به همین دلیل برای نصب کردن آن روی تعداد دامنه های کم مثل دو یا سه دامنه معمولا از همان تعداد گواهینامه DV استفاده میکنند. که روی سرویس هایی که webpouyan.com به شما ارائه میدهد برای دو یا سه دامنه کاملا به صرفه میباشد.

گواهینامه Multi Domain SSL دارای محدودیت IP میباشد به این دلیل که برای نصب کردن آن فقط دامنه هایی که روی یک IP ست شده هستند میتوان استفاده کرد. این موارد Subdomain ها ، Parked Domainها ، و همینطور Addon Domain هایی که روی یک هاست میزبانی شده میباشند. در صورتی که روی سرور مجازی، هاست جدا داشته باشید که از IP مشترک و یکسانی استفاده میکنند در این شرایط هم به دلیل آنکه دامنه ها روی یک IP تنظیم شده اند قابلیت استفاده کردن از این گواهینامه وجود دارد.