مشاوره رایگان :

پلاگین ویرایش فایل در هاست دایرکت ادمین

پلاگین ویرایش فایل در هاست دایرکت ادمین

کاربرد پلاگین ویرایش فایل در هاست دایرکت ادمین

برای پیدا کردن افزونه هایی که در هاست دایرکت ادمین نصب میشوند میتوانید به قسمت Plugin manager مراجعه کنید. این افزونه ها از SSH سرور مجازی روی هاست دایرکت ادمین نصب میشوند مثل firewall دایرکت ادمین که به CSF معروف میباشد. در صورت نصب نکردن افزونه این قسمت را نمیتوانید مشاهده کنید. البته از قسمت plugin manager نیز قادر هستید افزونه های مورد نظر را اضافه کنید که در این بخش هم امکانات مفیدی را برای وارد کردن پلاگین پلاگین ویرایش فایل در هاست دایرکت ادمین مشاهده میکنید.

روش اول استفاده کردن از لینک دانلود سایت میباشد که افزونه آنجا واقع میباشد که به این معنی میباشد که لینک دانلود را در بخش URL دایرکت ادمین قرار دهید. راه حل دوم که رایج تر میباشد این است که افزونه دانلود شده را روی سیستم خود به کنترل پنل Upload کنید. در این قسمت هم میتوانید این افزونه ها را فعال و غیر فعال کرده و یا آن ها را نصب، حذف و یا بروز کنید. به این مورد توجه داشته باشید که افزونه هایی که نصب میشوند در صفحه نخست دایرکت ادمین در یک قسمت مجزا که دارای قسمت های گوناگونی میباشد قرار میگیرد.

در قسمت Brute force monitor که برای Attack های خاص میباشد. در این قسمت گزینه های مختلفی را مشاهده میکنیدکه قادر هستید به عنوان مثال IP که نتوانسته با موفقیت وارد کنترل پنل شما شود را میخواهید که آن را مسدود کنید یا همینطور IP بلاک شده را Unblock کنید.