مشاوره رایگان :

معرفی انواع هاست لینوکس و تفاوت های آن ها

معرفی انواع هاست لینوکس و تفاوت های آن ها

معرفی انواع هاست لینوکس و تفاوت های آن ها
معرفی انواع هاست لینوکس و تفاوت های آن ها – استفاده از هاست لینوکس برای کاربران داخل کشور نسبت به دیگر هاست ها مناسب است و این مربوط به سرعت سایت می باشد ، تفاوت سرعت در حد چند ثانیه می باشد اما این برای کاربران مهم است . کسی که قصد بازدید از یک سایت را دارد یک درخواست به سرور سایت ارسال می کند و در پاسخ سایت به کاربر نمایش داده می شود . این سرورها در کشورهای مختلف و در مکان های مختلفی نگهداری می شوند که نسبت به نوع سرور و یا محل نگهداری سرعت لود شدن سایت ها تحت تاثیر قرار میگیرد . در ادامه به تعریف و معرفی انواع هاست لینوکس از نظر سخت افزاری و پنل مدیریت می پردازیم .

هاست لینوکس بر اساس پنل مدیریت :

در ابتدا لازم به ذکر است که منظور از پنل مدیریت ، مدیریت تمامی فایل های هاست ، دیتابیس و ایمیل ها می باشد و برای هاست لینوس محبوب ترین کنترل پنل مدیریت ، هاست سی پنل و هاست دایرکت ادمین است و بعد از این دو مورد می توان به هاست پلسک و وب مین اشاره کرد . تمامی امکانات اصلی به صورت کامل در این پنل ها وجود دارد و تفاوت آن ها فقط مربوط به موارد جزئی و یا قالب می باشد اما کار کردن با تمامی آن ها راحت می باشد .

هاست لینوکس براساس سخت افزار :

هنگام جستجو برای خرید هاست لینوکس با وب سایت های مختلفی روبرو می شوید . هر وب سایت قسمتی از سخت افزار خود را به عنوان مزایا به دیگران معرفی میکند و بهترین آن ها سرویس خود را با درایو ssd معرفی میکنند . موارد دیگری نیز هست که در هنگام خرید نیاز به توجه دارد و می توان به رم های نسل جدید ، سی پی یوهای با قدرت و … اشاره نمود

|