مشاوره رایگان :

توسعه ovh در امریکا با حفظ هویت اروپایی

توسعه ovh در امریکا با حفظ هویت اروپایی

OVH در حالی که هویت اروپایی خود را حفظ می کند، چگونه در ایالات متحده آمریکا توسعه می یاید
در میان بزرگ ترین ارائه دهندگان ابری در اروپا، همگی آمریکایی هستند به استثنای یکی، OVH. این جایگاه منحصر به فرد در روی نقشه اروپایی به این معنی است که OVH می تواند ضمانت کند که مشتریان آن تحت تاثیر قانون آمریکا نیستند، یک نمونه بسیار برجسته از قانون وطن پرستی. از این رو، در سال ۲۰۱۱، OVH  در استان کبک کانادا مستقر شد تا از این طریق خدماتش را در آمریکای شمالی ارائه دهد، حال آنکه از قانون میهن پرستی معاف است. در حال حاضر OVH در حال فعالیت برای استقرار دیتاسنترهای جدید در سرتاسر جهان است. در میان موقعیت های جدید انتخابی، آمریکا، پیشتاز بی چون و چرای کلود در دنیا، دارای رشد سالانه برابر با ۳۵ درصد می باشد. OVH در حال فعالیت بر روی یک ساختار قانونی است که به آن این امکان را می دهد تا در حالیکه موقعیت منحصر به فرد خود را در اروپا حفظ می کند، در بازار US  وارد شود.

زمانی که ما در مورد قانون آمریکا صحبت می کنیم، در مورد قانون کپی رایت هزاره دیجیتال (DMCA) می اندیشیم. اما فراتر از همه قانون میهن پرستی به ذهن می رسد، که تحت آن، آژانس های دولتی ایالات متحده دارای قدرت دسترسی به ارائه دهنده سرویس داده های کاربر هستند.

تردید در حفاظت داده ها

OVH به طور ویژه ای همواره متعهد به حفاظت از اطلاعات مشتریان بوده است. اگر اثبات لازم است، عمل ویکی لیکس (۱) می تواند اخطار داده شود بعلاوه علیه حکم LCEN در صورت سوء استفاده از حفاظت اطلاعات درخواست تجدید نظر داده شود یا از ادعای حاصل از ICANN برای گسترش حفاظت اطلاعات مربوط به RAA 2013 صرف نظر شود.

OVH همچنین یک DPO (متصدی حفاظت داده ها) دارد و قوانین داخلی (قوانین شرکت مرتبط با BCR) را براساس مقررات EU، بسته به مبادله داده ها بین شرکت ها در داخل یک گروه،  بکار گرفته است. حتی اخیرا OVH با چندین ارائه دهنده هاستینگ برای مبارزه با تغییرات، متحد شده تا در قانون گذاری ‘loi renseignement3’  رشد و تکامل یابد که این امر به دستیابی به شرایط کاربردی تعدیل شده و تسهیل شده آن درطرح نهایی منتج شد.

OVH ایالات متحده از سایر نهادهای گروه جدا شد

گروه OVH ماه هاست که در مسیر دستیابی به بهترین ترکیب گروه در حال فعالیت هست تا تقسیم و جدا کردن نهاد آمریکایی و سایر شرکت های داخل گروه را محقق سازد. هدف  OVH تضمین این موضوع است که توسعه آن در ایالات متحده داده های مشتریان حال حاضر گروه را تحت هیچ شرایطی تحت تاثیر قرار نمی دهد. این امر نیاز به سازمان دهی قانونی گروه OVH را پررنگ تر می کند تا این موضوع را که ارتباط قانونی بین سازمان های تجاری اروپایی و کانادایی و این نهاد آینده آمریکایی وجود ندارد، تضمین نماید.

در این مرحله، چندین آپشن برای اجرا امکان پذیر است، خواه آن ایجاد یک نهاد جدید، OVH‌ ایالات متحده، باشد یا از طریق رشد و ترقی بواسطه ایجاد روابط حسنه با یک بازیگر که در ایالات متحده نقش ایفا می کند، باشد . در همه موارد: ابزارها، اطلاعات سیستم و دیتابیس ها بین  OVH‌ایالات متحده و سایر شرکت های گروه OVH تقسیم می شود.

هیچ کارمندی از گروه OVH به زیرساخت های آمریکایی دسترسی نخواهد داشت به استثنای کارمندان  OVH‌ایالات متحده. به صورت مشابه کارمندان ایالات متحده به زیرساخت ها و سیستم های اطلاعاتی دیگر از کسانی که شرکت تابعه آمریکا هستند، دسترسی نخواهند داشت. این امر به جداسازی، هم از نظر موقعیت جغرافیایی و هم امنیت منطقی منتج خواهد شد.

نهادهای اروپایی، آفریقایی و کانادایی ما به مشتریان این اجازه را نخواهند داد که مشتری دائمی سرویس های واقع در ایالات متحده شوند؛ مشتریان غیرآمریکایی OVH بایستی OVH آمریکایی را تجربه کنند. این تنها راهی است که  یک مشتری اروپایی و کانادایی،به عنوان مثال، ممکن است تحت تاثیر قانون آمریکایی قرار گیرد چون آن ها عمدا مشتری دائمی OVH ایالات متحده خواهند شد.

اطلاعات مشتریان غیرآمریکایی هرگز در کشور آمریکا کپی نشده یا منعکس نخواهد شد و بالعکس.

در مورد اینکه OVH چگونه محدوده کاربرد قانون ایالات متحده را به آمریکا محدود می کند، اطلاعات بیشتری داشته باشید.

براساس قانون اساسی ایالات متحده و ماده ۱۴، برای اینکه آژانس دولتی ایالات متحده قدرتی برای درخواست مستقیم از یک شرکت داشته باشد حتما بایستی آن شرکت تحت قانون ایالات متحده باشد. در سال ۱۹۸۰ مورد مشهور در جهان تقابل شرکت فولکس واگن با وودسن مطرح بود که این پوینت را برای شرکت های غیرآمریکایی مجددا مورد تاکید قرار داد.

یک شرکت در صورتی که در ایالات متحده مستقر باشد، اگر این شرکت اداره یا شعبه ای در کشور ایالات متحده دارد یا اگر کوچک ترین ارتباطی با ایالات متحده آمریکا دارد، ممکن است که مشمول قانون ایالات متحده قرار گیرد.

برای جلوگیری از اینکه شرکت اروپایی یا کانادایی کوچکترین ارتباطی داشته باشد، تصمیم بر آن شده که OVH ایالات متحده بایستی تنها یک شرکت در داخل گروه داشته باشد که در کشور ایالات متحده فعالیت نماید.

شرکت آمریکایی نیز هیأت اجرایی مخصوص به خود را خواهد داشت، بدین گونه استقلال واقعی در تصمیم گیری در زمان به انجام رساندن خواسته های گروه در خاک آمریکا تضمین می شود. این انتخاب دقیق همراستا با روح تصمیمات دیوان عالی کشور در باب Daimler AG  در مقابل , ۱۳۴ S. Ct. 746, 759 (2014)  Bauman و  Volkswagenwerk Aktiengesellschaft در مقابل شرکت هواپیمایی Beech  , ۷۵۱ F.2d 117, 120 (2d Cir. 1984).است.

 

  1. براساس آنچه که در دسامبر ۲۰۱۰ عنوان شد، OVH بوسیله LCEN مورد اخطار قرار نگرفت و هیچ گونه درخواست قانونی حکم تعلیق از سرور اختصاصی میزبانی سایت ویکی لیکس دریافت نکرد و بدین گونه سرویس علارغم این واقعیت که چندین عضو دولت فرانسه در آن زمان احساس کردند که چنین سایتی نباید در خاک فرانسه میزبانی شود، ابقا شد.
  2. OVH اولین ثبت کننده برای ارائه gTLD های جدید براساس قانون حفاظت اطلاعات EU

توسعه های نوین و حفاظت اطلاعات شخصی (ماده قانون در فرانسه)

  1. آیا دولت فرانسه می خواهد ارائه دهندگان هاستینگ وب را بیرون کند (همانند تبعید)؟

منبع : گروه وب پویان ارائه دهنده خدمات سرور مجازی