-->
مشاوره رایگان :

ارور Server Not Found و نحوه رفع آن از طریق firewall سرور مجازی

ارور Server Not Found و نحوه رفع آن از طریق firewall سرور مجازی

ارور Server Not Found و نحوه رفع آن از طریق firewall سرور مجازی
ارور Server Not Found و نحوه رفع آن از طریق firewall سرور مجازی ، گاهی در یک سایت با ارور server not found مواجه می شویم که دلایل آن متفاوت است در ادامه این مقاله قصد داریم نحوه رفع این خطا را بررسی نماییم .

     

  • قدم اول برای رفع این خطا مربوط به فایروال سرور مجازی می باشد که نیاز به بررسی و یا غیرفعال نمودن آن دارد و گاهی ممکن است این خطا فقط برای شما نمایش داده شود که می بایست فایروال سیستم خود را بررسی نمایید برای انجام این کار بعد از وارد شدن به کنترل پنل سیستم خود در قسمت system and security گزینه windows firewall را انتخاب و آن را disable و یا turn off کنید .از موارد قابل توجه دیگر عدم اتصال به vpn و یا proxy است در صورتی که اتصال را قطع کردید کش مرورگر را پاک نمایید

 
ارور Server Not Found و نحوه رفع آن از طریق firewall

 

  • از دیگر دلایل می توان به DNS های سیستم اشاره نمود که از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی سرویس دهنده اینترنت می توان نسبت به دریافت DNS جدید اقدام کرد ، علاوه بر این فایل host موجود در پوشه ویندوز سیستم را بررسی نمایید .

 

  • چک کردن DNS های دامنه از طریق سایت های معتبر مثل intodns نیز از موارد دیگر در رفع این خطا می باشد که از این طریق نسبت به record های دامنه اطمینان حاصل نمایید و همچنین از طریق سرور مجازی خود resolver های مربوط به سرور را تغییر دهید .

 

برای اطمینان از دسترس بودن سایت برای کاربران دیگر سایت را از طریق check-host.net بررسی نمایید و نیز از طریق ping از اتصال به سرور مطمئن شوید .
وب پویان ارائه دهنده انواع سرور مجازی و سرور اختصاصی از بهترین دیتاسنترهای جهانی می باشد برای خرید سرور مجازی مورد نظر خود و اطلاع کامل از قیمت ها و ویژگی ها می توانید از طریق صفحه سرور مجازی اقدام نمایید