مشاوره رایگان :

نصب ماژول PHP Selector

نصب ماژول PHP Selector

نحوه نصب ماژول PHP Selector

ماژول PHP Selector هم مثل CageFS از ماژول های مفید Cloud linux میباشد و برای نصب آن باید سیستم عامل Cloudlinux را روی سرور مجازی از قبل نصب داشته باشید ولی چرا نصب ماژول PHP Selector ؟ این ماژول برای بررسی مواردی میباشد که مرتبط به نسخه php و همینطور تنظیمات مربوط به آن میباشد. زمانی که شما این ماژول را روی سرور مجازی نصب میکنید، در فرایند نصب آن کلیه نسخه های php روی سرور مجازی قرار میگیرد که قادر است نسخه دیفالت با Inherit مرتبط به php را برای ساخت هر هاست انتخاب کرده و همینطور محدودیت های php.ini را به طور پیش فرض تنظیم کند. در بخش کاربران هاست هم یک دسترسی به اسم Select PHP Version ظاهر میشود که با استفاده از آن هر کاربری میتانید نسخه php که میخواهد را انتخاب کند و در به دلخواه بعضی از قابلیت ها را فعال و یا غیر فعال کند. همینطور بعضی از دسترسی های php.ini و upload_max_filesize به طور محدود در دسترس کاربر قرار میگیرد.

بسیار خب برای نصب آن میبایست از طریق SSH سرور مجازی اقدام کنید و دستورات زیر را وارد کنید. در صورتی دستورات وارد میشوند که Cloudlinux روی سرور مجازی شما نصب باشد. بسیار خب دستور زیر را وارد کنید :

yum groupinstall alt-php

بعد از آنکه دستور بالا را وارد کردید برای بروزشدن اطلاعات Cloudlinux دستور زیر را وارد کنید و توجه کنید که فرایند نصب بعد از وارد کردن دستور بالا شاید چند ساعت طول بکشد :

yum update cagefs lvemanager

بعد از نصب احتیاجی به ریبوت سرور مجازی نیست.